O firmie

O firmie Stalmet

Firma STALMET istnieje na rynku od 1999 roku, a jej działalność skupiona jest na handlu detalicznym w branży instalacyjno – sanitarnej, metalowej, narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, art. elektrycznych, ogrodniczych oraz wentylacyjnych.
Biorąc pod uwagę wymagania i gusta naszych Klientów z roku na rok powiększamy naszą ofertę handlową, aby zapewnić możliwość maksymalnego wyboru w jednym miejscu. Wieloletnie kontakty z naszymi kontrahentami pozwoliły wypracować nam rabaty, które znacząco wpływają na końcową cenę towaru.

Duży nacisk kładziemy na kontakt z Klientem, fachową pomoc w realizacji skomplikowanych i często niestandardowych jak prostych i codziennych zamówień. Naszym klientom oferujemy własny transport, co znacząco ułatwia i przyśpiesza pozyskanie towaru.

W chwili obecnej firma STALMET posiada w swojej ofercie asortyment 20 000 pozycjiPoszerzamy swoją działalność nie tylko w branży sanitarnej, oferujemy naszym Klientom także usługi w zakresie SERWISU OPON – sprzedaż opon nowych, wymiany ogumienia oraz wyważania kół.

Oferujemy również lokale do wynajęcia w samym centrum Poraja.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY